Security as a Service
Verileriniz FlexApp360 Koruması Altında

FlexApp360 Güvenlik Hizmeti (SECaaS); kimlik doğrulama, izinsiz giriş tespiti, virüsten koruma ve kötü amaçlı yazılım yönetimi gibi güvenlik hizmetlerini işletmeler için etkin bir şekilde yöneterek, donanım ve siber güvenlik ekipmanlarına ihtiyaç duymadan ağdaki tehditleri izleme imkanı sağlar.

FlexApp360 SECaaS’ın Avantajlarına Yakından Bakın


SECaaS çözümü peşin maliyetlerden tasarruf etmenizi sağlayarak bakım maliyetleri de dahil olmak üzere tüm maliyetleri üstlenir.

FlexApp360 Security as A Service çözümü, bir savunma hamlesi gerektiğinde en son araçları kullanarak BT ekibinize üstünlük sağlar.

İsteğe bağlı olarak kullanıcılara ek kaynaklar sağlayan FlexApp360 Security as A Service çözümü, sonsuz derecede ölçeklenebilirlik sunar. Performansı etkilemeden, trafik artışlarını kolayca yönetir ve tüm trafiği, hatta şifreli trafiği bile denetler.

FlexApp360 Security as A Service çözümü, şirket içi sunuculardan hibrit ortamlara ve bulut tabanlı uygulamalara kadar işletme genelinde verileri ve uygulamaları koruma avantajı sağlar.

Neden FlexApp360

Security as a Service?

FlexApp360 SECaaS, kolay ve uygun maliyetli çözümlerle tüm güvenlik ihtiyaçlarına yanıt verir. Siber tehditlerin her geçen gün arttığı ve güvenlik kaynaklarının yetersiz kaldığı bir teknoloji çağında işletmelere güvenli bir ortam sunar.

Security as a Service

Uygulama ve Kullanım Alanları

Güvenliği En Üst Seviyeye Taşıyan Şifreleme
Hassas verileri korumak için en etkili yöntemlerden biri olan şifreleme, ilgili tüm ayrıntıların ve iletişimin uygun şekilde şifrelenmesini sağlar. FlexApp360 olarak, verilerinizi güvende tutmak ve yetkisiz erişimlere karşı koruma sağlamak için güçlü şifreleme yöntemlerini kullanıyoruz.

Zararlı Girişleri Anında Tespit Etme
Olağandışı olaylar meydana geldiğinde, doğru araçları ve teknolojiyi kullanarak bunları anında tespit ediyoruz. İzinsiz giriş tespiti ile potansiyel tehditleri hızla tanımlar ve müdahale ederiz, böylece güvenlik açıkları minimize edilir.

Sürekli Veri Koruma ve İzleme
Veri kaybını önlemek ve verilerin güvenliğini sağlamak için tasarlanmış araçlarla, verilerinizi sürekli olarak izler, doğrular ve koruruz. FlexApp360 olarak, verilerinizin izinsiz erişimlere karşı güvenliğini sağlamak için çeşitli katmanlı güvenlik önlemleri sunuyoruz.

Ağ Güvenliğini Üst Seviyeye Taşıyın
Güvenlik açığı taraması ile BT altyapınız ve ağınız sürekli olarak incelenir. Ağınıza kimlerin erişebileceğini ve bağlıyken ne yaptıklarını yönetmek için kullanabileceğiniz hizmet ve araçları kapsar. FlexApp360 olarak, ağınızın güvenliğini sağlamak ve zayıf noktaları tespit etmek için güçlü araçlar sunuyoruz.

Gerçek Zamanlı Güvenlik Değerlendirmesi
Sürekli izleme sayesinde ağınızı ve uygulanan güvenlik araçlarını gerçek zamanlı olarak izleyebilirsiniz. Şirketinizin güvenliğini en üst seviyede tutmak ve olası tehditlere hızla müdahale etmek için gerekli bilgileri elde edebilirsiniz.


Hizmet ve Çözümlerimiz İçin