Infrastructure

as a Service


Potansiyelinizi Keşfedin

FlexApp360 IaaS servisleri, container teknolojileri ile standartların üzerinde bir hizmet sunarken aynı zamanda zengin teknolojik altyapısı sayesinde maliyetten ve karmaşık iş yükünden kurtulmanızı sağlar. En son teknolojilerin kullanımı, kişiselleştirilmiş yaklaşım ve uzman desteği ile işinize üretkenlik, güvenlik ve istikrar katkısı sağlar.


IaaS Bulut Teknolojisinin Avantajlarına Yakından Bakın


FlexApp360 Infrastructure as a Service, işletmelerin ihtiyaçlarına bağlı olarak BT kaynaklarının ölçeğinin artırılmasına ya da azaltılmasına izin verir. Ölçeklendirmeyle ilgili bu esneklik, gereksinimlerinize bağlı olarak kaynak talebindeki ani artışları karşılamanızı kolaylaştırır.

İşletmenizin iş yükü arttığında, FlexApp360 ekibi altyapınızın bakımı ve güncellenmesi için daha fazla personele gerek kalmadan operasyonlarınızı kesintisiz bir şekilde yönetilir. Bu sayede BT personeliniz altyapı yönetme gibi sorunlarla uğraşmak yerine daha değerli etkinliklere odaklanır.FlexApp360 Infrastructure as a Service, kullandığın kadar öde modeli ile faturalandırmanızı aylık olarak yapmanızı sağlar. Bu sayede işletmeler saatlik, günlük veya aylık bazda kullandıkları kadar ödeme yapar ve ihtiyaçları ölçeğinde maliyetlerini daima kontrol altında tutabilir.

%99,9 çalışma süresine sahip olan FlexApp360 Infrastructure as a Service, hizmet kesintisine tahammül edemeyen işletmeler için yüksek erişilebilirliği (SLA) garanti eder.

Neden FlexApp360 Infrastructure

as a Service?


FlexApp360 IaaS Bulut Hizmetleri, depolama, bilgi işlem ve veri tabanları gibi hizmetleri satın alırken, kurarken veya yapılandırırken size profesyonel bir deneyim sunar. Altyapı yönetimi konusunda size yardımcı olurken, işinize odaklanmanıza ve verimli bir şekilde çalışmanıza olanak tanır.

Infrastructure as a Service

Uygulama ve Kullanım Alanları

Hızlı Geliştirme ve Test Ortamları Oluşturun
FlexApp360 olarak, yeni uygulamalarınızı pazara daha hızlı sunmanızı sağlamak için hızlı geliştirme ve test ortamları oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Bu sayede işletmeniz yenilikçi projeleri daha hızlı hayata geçirebilir.

Hızla Dağıtılabilir Web Uygulamaları
Web uygulamalarını hızla dağıtarak, değişen uygulama gereksinimlerine kolayca uyum sağlayabilirsiniz. Altyapılarınızı ihtiyaca göre ölçeklendirebilir ve esneklik sağlayabilirsiniz.

Veri Depolamanın Kolaylığı
FlexApp360 ile depolama maliyetlerini önceden ödeme zorunluluğundan ve yönetim karmaşıklığından kurtarabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun esnek depolama seçenekleri ile verilerinizi güvenli ve verimli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Yüksek Performanslı Bilgi İşlem (HPC) Kolaylığı
Yüksek performanslı bilgi işlem (HPC) ihtiyaçlarınızı, büyük yatırımlar yapmadan ve gereksiz karmaşıklıklarla uğraşmadan karşılayabilirsiniz. FlexApp360 ile talep üzerine HPC kaynaklarına erişim sağlayabilirsiniz.

Kapsamlı Büyük Veri Analitiği
Büyük veri analitiği, günümüz ekonomisinde büyük bir öneme sahiptir. FlexApp360 ile karmaşık altyapı gereksinimlerinden kurtulabilir ve veri işleme, analiz ve büyük ölçekli depolama ihtiyaçlarınızı yönetebilirsiniz. IaaS sağlayıcıları, tüm bu süreçleri yönetilen bir hizmet olarak sunarak verilerinizi daha anlamlı bilgilere dönüştürmenize yardımcı olur. FlexApp360 ile geliştirme, test, veri analitiği ve daha fazlasını hızlı, güvenli ve verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.


Hizmet ve Çözümlerimiz İçin