Container as a ServiceFlexApp360 CaaS Platformunun Avantajlarına Yakından Bakın


Üzerinde uygulama çalıştırabilmek için misafir işletim sistemine ihtiyaç duymaz bu sebepten işletim sistemlerinin getirdiği ek kaynağı planlamanız ve işletme maliyetine katlanmanız gerekmez.

Esnek kaynak alokasyonu, otomatik ölçeklendirme ve kullandığın kadarını öde fiyatlandırmasıyla işlem maliyetlerinizde %50'ye varan tasarruf imkanı sunar.

Herhangi bir kötü amaçlı veya beklenmedik davranışın işaretlenebilmesi için bir container'ın beklenen davranışını ve ağ oluşturma etkinliklerini profilleyerek güvenlik zafiyetlerinin önlenmesine yardımcı olur.

Karmaşık uygulamaları tek bir container da çalışmak yerine, her bir modüllün ayrı bir container üzerinde çalışabilmesine olanak sağlar. Bu sayede uygulama yönetimini önemli ölçüde kolaylaştırır.Dağıtımda İnovasyon

FlexApp360 Container as a Service, geliştiricilerin uygulama oluşturma ve dağıtma süreçlerini optimize ederek içerik ve altyapının en kısa sürede ve maksimum kar ile hizmet verebilmesini sağlayan bulut hizmetleri yöneten bir uygulama ortamı sunar. Bu hizmet, geliştiricilerin verimliliğini artırmak için bir dizi önemli özelliği bir araya getirir.

Neden FlexApp360

Container as a Service?

Bu uygulama ortamı, misafir işletim sistemi tarafından kullanılan RAM, disk, CPU ve diğer kaynak tüketimlerini minimize ederek maliyet avantajı sağlar. Böylece, uygulamalarınızın gereksiz kaynakları tüketmemesi ve işletim maliyetlerini düşürmesi sağlanır. Bu da geliştiricilerin daha verimli bir şekilde çalışmasına ve bütçelerini daha etkili bir şekilde yönetmelerine yardımcı olur.

Container as a Service

Uygulama ve Kullanım Alanları

DevOps Geliştiricileri için Hafif ve Taşınabilir Çözümler
Uygulama yazılımlarını hemen hemen her yerde çalışabilen hafif, taşınabilir ve kendi kendine yeten kapsayıcılar olarak kullanmak isteyen DevOps geliştiricileri için FlexApp360 olarak ihtiyaca yönelik çözümler sunuyoruz. Geliştirme süreçlerinizi hızlandırarak, uygulamalarınızı daha esnek ve verimli bir şekilde dağıtabilmenizi sağlıyoruz.

Sunucu Maliyetlerini Düşürmek İsteyen İşletmeler
İşletmelerin, sunucu maliyetlerini düşürmek amacıyla geliştirme ve yayın ortamlarındaki kaynak ihtiyaçlarını azaltmalarına yardımcı oluyoruz. FlexApp360 olarak, verimli altyapı yönetimi ve kaynak optimizasyonu ile sunucu maliyetlerinizi minimize etmenize katkı sağlıyoruz.

Hız Kazandıran Finansal Çözümler
Ödeme sistemleri ve finans kuruluşları için büyük veri işleme operasyonlarına hız kazandırmak öncelikli hedeflerden biridir. Finans kuruluşlarının yüzlerce servis için veri işleme süreçlerini optimize etmelerine ve mutabakat/raporlama gibi kritik işlemleri daha hızlı gerçekleştirmelerine yardımcı oluyoruz.

Esneklik ve Performans Her Sektörde
Sigorta şirketleri, yüzlerce farklı mikro servisten provizyon ve onay işlemlerini gerçekleştirirken anlık işlem yoğunluğunda esneklik kazanmak isterler. FlexApp360 olarak, sigorta sektöründe veri işleme operasyonlarınızı hızlandırarak, iş yüklerinizi daha iyi yönetebilmenizi sağlıyoruz.

Çözüm ve Esneklik Bir Arada
FlexApp360 olarak, DevOps geliştiricileri, maliyet odaklı işletmeler, finans kuruluşları ve sigorta şirketleri için çözüm ve esneklik sunuyoruz. Uygulamalarınızı daha verimli yönetmek, maliyetleri düşürmek ve hız kazandırmak için yanınızdayız.


Hizmet ve Çözümlerimiz İçin