Disaster Recovery as a Service
Felaket Kurtarmada Lider

İşletmenizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilen felaket kurtarma hizmeti, mevcut lokasyona ek bir bölgede eş zamanlı olarak replike edilen veri ve servislerinizin tamamını minimum RPO ve RTO süreleriyle kesintisiz bir şekilde sunar.

DRaaS Bulut Teknolojisinin Avantajlarına Yakından Bakın


FlexApp360 Disaster Recovery servisleri kabul edilebilir veri kaybı (RPO) ve kabul edilebilir kesinti süresi (RTO) değerlerinde en iyi sonucu garanti eder.

Disaster Recovery senaryonuza ait tüm topolojiler ve network ağları Bulutistan bünyesinde istihdam edilen sistem mühendisleri aracılığı ile proaktif olarak monitörlenir.

FlexApp360 her ölçekteki işletme için barındırdıkları insan kaynağından bağımsız oluşturduğu tüm felaket kurtarma operasyonlarını kendi bünyesinde istihdam ettiği sistem mühendisleri ile yönetir.

Tüm felaket kurtarma planları işletmelerin ihtiyaçlarına uygun kaynak planlamaları ile oluşturulur. Bu sayede sadece ihtiyaç duyulan kaynak ve servisler ölçeğinde ücretlendirme yapılır.

Neden FlexApp360

Disaster Recovery

as a Service?

FlexApp360 Felaket Kurtarma Servisi, herhangi bir felaket senaryosunda veri akışlarınızın kesintiye uğrama veya kaybolma riskini ortadan kaldırır. İhtiyaç duyduğunuz her an, veri ve hizmetleriniz güvende tutularak kesintisiz bir hizmet sağlanır.Bu sayede işletmeniz, felaket durumlarına karşı güvende olmanın yanı sıra iş sürekliliğini sağlamada da büyük bir avantaj elde eder. Veri kaybı ve kesintilerin önüne geçerek müşteri memnuniyetini artırırken, işletme itibarını korur ve operasyonlarını kesintisiz şekilde sürdürebilir.

Disaster Recovery as a Service

Uygulama ve Kullanım Alanları

En İdeal Replikasyon Kurallarıyla İş Sürekliliğinizi Sağlayın
İş akışlarınızı ve veri oluşturma/saklama prosedürlerinizi titizlikle analiz ederek, işletmeniz için en uygun replikasyon kurallarını oluşturuyoruz. FlexApp360 olarak, veri replikasyonlarınızın doğru yapılandırılmasıyla iş sürekliliğinizi en üst seviyeye taşımanıza yardımcı oluyoruz.

Risk ve İş Etki Analizleri ile Felaket Senaryolarını İnceleyin
Olası felaket senaryolarınızı dikkate alarak, işletmenizi etkileyebilecek riskleri ve bu risklerin iş akışlarınıza olan etkilerini analiz ediyoruz. Bu sayede, felaket durumlarında bile iş sürekliliğinizi sağlamak için gereken önlemleri belirlemiş oluyoruz.

Sürekli İzleme ve Raporlama ile Felaketlere Hazır Olun
Hazırladığımız replikasyon bütünleri ve felaket kurtarma akışınızı 7/24 proaktif olarak izleyerek, olası sorunları erkenden tespit ediyor ve raporluyoruz. FlexApp360 olarak, iş sürekliliğinizin kesintisiz bir şekilde devam etmesini sağlamak için gereken tüm adımları atıyoruz.

Gerçek Hayat Senaryolarıyla Felaket Kurtarma Testleri
Planlı ve plansız felaket kurtarma testleri ile belirlenen senaryolarda gerçek hayat koşullarını simüle ediyoruz. Bu testler sayesinde işletmenizin felaket durumlarına ne kadar hazır olduğunu ölçüyor ve gerekli iyileştirmeleri yapıyoruz. Sonuçları düzenli olarak raporlayarak işletmenizin güvenliğini sağlamak için gereken adımları atmanızı destekliyoruz.

FlexApp360 ile Güçlü Felaket Kurtarma Stratejileri
FlexApp360 olarak, replikasyon kurallarının oluşturulmasından, risk analizlerine, sürekli izlemeden, gerçek senaryo testlerine kadar tüm aşamalarda size rehberlik ediyoruz. Felaket durumlarına karşı en güçlü şekilde hazırlıklı olmanızı sağlamak için yanınızdayız.


Hizmet ve Çözümlerimiz İçin