slide

IDS Çözümleri

İşletmenizi, tehditlere ve güvenlik açıklarına karşı korumak için çok katmanlı bir güvenlik yaklaşımı!

Gelişmiş Tespit Çözümleri


FlexApp360 IDS (İstihbarat Tespit Sistemi), ağa izinsiz bir erişim olduğunda olay müdahale faaliyetlerini desteklemek için tehdit tespiti yapar ve BT yöneticisine gerekli bilgileri sağlar. IDS, gelişmiş algoritmalar ve analitik yöntemler kullanarak şüpheli ağ trafiğini tespit eder ve potansiyel tehditleri belirler. Bu sayede ağ cihazlarınızın ve kritik ağ verilerinizin güvenliğini artırmaya yardımcı olur.

Neden FlexApp360 IDS ?

FlexApp360 IDS, ağ trafiği analizi yaparak izinsiz girişimleri tespit eder ve hemen müdahale edilmesi gereken durumları saptar. İleri düzey tehdit algılama yöntemleri kullanarak zararlı yazılımları, saldırı girişimlerini, veri sızıntılarını ve diğer güvenlik ihlallerini tespit eder. Bu sayede işletmenizin ağ güvenliği konusunda proaktif bir yaklaşım sergiler.

IDS Çözümleri

Uygulama ve Kullanım Alanları

Gelişmiş Tehdit Tespiti ile Güvenliğinizi Sağlayın
Olası tehditleri belirlemek ve uyarılar oluşturmak için imza algılama, anormallik algılama, makine öğrenimi gibi çeşitli farklı mekanizmaları kullanıyoruz. FlexApp360 olarak, işletmenizin güvenliğini en üst düzeye taşımak için gelişmiş tehdit tespit yöntemleri sunuyoruz.

Entegre Güvenlik ile Koruma Altına Alın
Entegrasyon, güvenlik yönetimini basitleştirir ve otomatik tehdit algılama ve yanıtını destekler. FlexApp360 olarak, güvenlik önlemlerini iş süreçlerinize entegre ederek güvenlik yönetiminizi en etkili şekilde yönetmenize yardımcı oluyoruz.

Risk Değerlendirmesi ile Etkili Kararlar Alın
İşletmelerin, hedeflenen saldırı sayısını, karşılaştıkları risk türlerini ve karmaşıklık düzeyini anlamalarını sağlayarak etkili kararlar almalarına yardımcı oluyoruz. FlexApp360 olarak, risk analizleriyle işletmenizin güvenliğini daha iyi anlamanızı ve korumanızı sağlıyoruz.

Hassas İş Yükü Koruması ile Verilerinizi Güvence Altına Alın
Hassas verilere erişimi olabilecek tüm iş yükleri için ek algılama ve uyarı sağlayarak verilerinizi güvence altına alıyoruz. FlexApp360 olarak, işletmenizin en değerli varlıklarını korumak için hassas iş yüklerinizi sürekli olarak izliyoruz.

Otomatik İyileştirme ile Hızlı Müdahale
Oluşturulan uyarılar, otomatik düzeltmeyi tetikleyecek şekilde yapılandırılır, böylece hızlı ve etkili müdahale sağlanır. FlexApp360 olarak, tehlikeleri tespit ettiğimiz anda otomatik olarak uygun önlemleri alarak işletmenizin güvenliğini en üst düzeye çıkarıyoruz.


Hizmet ve Çözümlerimiz İçin