Hibrit Bulut Yönetimi


Kompleks Yapıları Sadeleştirin

FlexApp360 Hybrid Cloud Management, hem genel bulut hem de özel bulut kaynaklarını birleştirerek veri depolama işlemini belirli ihtiyaçlara göre düzenleyebilen ve yönetilebilen bir çözüm hizmetidir.Bu çözüm, veri merkezi yönetimi veya web barındırma gibi alanlarda kullanılan bulut donanım kaynaklarının verimli bir şekilde kullanılmasını sağlar. Aynı zamanda, karmaşık yapıya sahip işletmelerdeki BT yöneticilerinin donanım kaynaklarını en düşük maliyetlerle tutmalarına olanak tanır.

FlexApp360 Hybrid Cloud Management, işletmelere bulut kaynaklarını optimize etme ve yönetme yeteneği sunar. Firma içi altyapıyla genel bulut hizmetlerini entegre ederek en uygun çözümü sağlar. Bu sayede işletmeler, ihtiyaçlarına uygun ölçekte kaynakları kullanabilir ve gereksiz maliyetleri önler.

Hibrit Bulut Yönetimi

Uygulama ve Kullanım Alanları

Stratejik Maliyet Yönetimi
FlexApp360 olarak, işletmenizin bütçesini en iyi şekilde yönetmek ve yatırım getirinizi maksimize etmek için stratejik maliyet yönetimi sunuyoruz. Verilerinizi en uygun depolama seçeneklerine taşıyarak, esnek maliyet politikaları belirleyebilmenizi ve işletmenizin maliyet etkinliğini artırmanızı sağlıyoruz.

Veri İş Yükü Geçişi ve Otomasyon
İş yüklerinizi özel bulut ortamından genel bulut ortamına taşıma sürecini otomatik, hızlı ve düşük riskli bir şekilde yönetmenizi sağlıyoruz. İş yükü geçişi, işletmenizin gereksinimlerini karşılamak ve kaynakları daha etkili kullanmak için gerekli olanakları sunar.

Self-Servis İş Yükü Yönetimi
FlexApp360 olarak, kullanıcılarınızın temel altyapı hakkında endişelenmeden iş yüklerini yönetmelerini sağlıyoruz. Self-servis imkanı sayesinde, iş yüklerini dağıtabilir, tüketebilir ve gerektiğinde sonlandırabilirsiniz.

Güçlü Entegrasyonlar ve API Uyumluluğu
Hibrit bulut stratejinizi hayata geçirirken, mevcut kurumsal sistemlerinizi ve geliştirme araçlarınızı sorunsuz bir şekilde entegre etmenizi sağlıyoruz. Entegrasyonlar ve API'ler, iş süreçlerinizi daha etkili hale getirmenize yardımcı olur.

İş Yükü ve Maliyet Analitiği
FlexApp360 ile hibrit bulutunuzun performansını anlamak ve optimize etmek daha kolay. Kapsamlı veri analitiği sayesinde iş yüklerinizin ne kadar etkili olduğunu anlayabilir ve bu verileri eyleme dönüştürebilirsiniz.FlexApp360 ile iş yüklerinizi optimize edebilir, maliyetleri yönetebilir ve işletmenizi en üst düzeye çıkarabilirsiniz.


Hizmet ve Çözümlerimiz İçin