Bulut Güvenlik Yönetimi


Minimum Efor, Maksimum Koruma


FlexApp360 Bulut Güvenlik, iş stratejilerinize bağlı olarak özelleştirilmiş bulut güvenliği çözümleri sunar ve teknik gereksinimlerinizi dikkate alarak çalışmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda mevcut güvenlik teknolojilerinizi sınıflandırmanıza yardımcı olur.


FlexApp360 Bulut Güvenlik, performansı en iyi olan çözümü belirleyerek savunmanızdaki zayıf noktaları tespit etmenize yardımcı olur. Şirket içi, yerel ve hibrit bulut çözümleri de dahil olmak üzere tüm bulut altyapınızı koruyan sağlam bir çözüm üzerinde iş birliği yapmanızı sağlar.

Bu çözüm, işletmelere bulut güvenliği konusunda uzmanlık sunar ve çeşitli güvenlik önlemleriyle veri ve uygulamalarınızı korur. FlexApp360 Bulut Güvenlik, hassas verilerinizi şifreleme, kimlik doğrulama, yetkilendirme ve izleme gibi güvenlik kontrolleriyle korur.

Bulut Güvenlik Yönetimi

Uygulama ve Kullanım Alanları

Ayrıcalıklı Hesap Erişimi Yönetimi
Verilerinizi en üst düzeyde korumak ve güvenlik açıklarını en aza indirmek amacıyla hesap erişimini özenle yönetiyoruz. Hesaplarınız, sadece ihtiyaç duyulan en düşük ayrıcalık seviyesi ile yapılandırılır.

Şüpheli Ağ Bağlantılarını İzleme ve Analiz
Ağ güvenliği en önemli önceliklerimizden biridir. FlexApp360 olarak, ağ bağlantılarınızı sürekli izler ve şüpheli aktiviteleri tanımlarız. RAT iletişimleri ve SQL enjeksiyonu gibi potansiyel tehditlere karşı hassas izleme sağlarız.

Veri Şifreleme ve Güvenliği
Veri güvenliği bizim için kritik önem taşır. Verilerinizi hem beklerken hem de aktarım sırasında şifreleme yöntemleri ile koruruz. Bu sayede verileriniz sadece yetkili kişiler tarafından erişilebilir.

Olağanüstü Durum Kurtarma Planları
İş sürekliliğiniz ve veri güvenliğiniz için önceden planlanmış olağanüstü durum kurtarma stratejileri sunuyoruz. Verilerinizi yedekler, saklar ve gerektiğinde hızlı bir şekilde kurtarmanızı sağlarız.

Gelişmiş Kimlik Doğrulama ve Erişim Kontrolü
Verilerinizin güvenliğini en üst düzeye çıkarmak için gelişmiş kimlik doğrulama yöntemleri ve erişim kontrolleri kullanıyoruz. İki faktörlü kimlik doğrulama gibi güçlü güvenlik önlemleri ile veriye yetkisiz erişimi engelliyoruz.FlexApp360 ile verileriniz her zaman güvende ve güvenlik açıkları minimumda tutulur.


Hizmet ve Çözümlerimiz İçin