Neden FlexApp360?


Kurumsal iş yükünüzü maksimum güvenilirliğe ulaştıran sunucu hizmetleri sayesinde FlexApp360, bilgi güvenliğinizi güvence altına alır.

Alanında uzmanlaşmış bulut destek mühendisleri, taleplerinize anında cevap vererek size zaman ve iş tasarrufu sağlar. Bu sayede rakiplerinizin her zaman bir adım önünde olabilirsiniz.FlexApp360, verilerinizi uçtan uca koruma altına alarak bulut bilişim altyapısının güvenliğini sağlar. Bu sayede endişelerinizi geride bırakabilir ve verilerinizin güvenliğinden emin olabilirsiniz. Ayrıca, güvenlik konusunda daha fazla destek ihtiyacınız olduğunda IDS, IPS, SIEM, Firewall, Load Balancer, WAF gibi güvenlik çözümleri için de FlexApp360 ile iletişime geçebilirsiniz. Bu çözümler, işletmenizin güvenlik önlemlerini daha da güçlendirerek siber tehditlere karşı korunmanızı sağlar.

FlexApp360, işletmenizin sunucu hizmetleri konusunda size kapsamlı bir destek sunmaktadır. Veri güvenliğinizi en üst seviyede tutmak için gelişmiş güvenlik önlemleriyle donatılmıştır. FlexApp360'ın sağladığı sunucu hizmetleri, işletmenizin operasyonlarını sorunsuz bir şekilde yürütmenizi sağlayacak hızlı ve güvenilir bir altyapı sunar.
1

Erişilebilirlik

Buluttaki tüm dosya, klasör, fotoğraf, video yani her türlü verinize dünyanın her yerinde anlık ulaşabilirsiniz.
2

Güvenlik

FlexApp360 bulut hizmetlerinde yüksek güvenlik sağlama olanaklarını da beraberinde getirir. Verilerin kaybolması yada siber saldırılardan sizi korur.
3

Esneklik

İş gereksinimlerinize göre daha az işlem gücü, depolama veya bant genişliği ekleyebilir veya çıkarabilirsiniz. Bu, kaynakların optimum verimlilikle kullanılmasını kolaylaştırır.
4

Maliyet Yönetimi

Bulut hizmetlerini kullanarak yatırım maliyetlerinden kaçınabilir ve sadece kullandıkları kaynaklar için ödeme yaparsınız. Bu, bütçe yönetimini daha tahmin edilebilir ve ölçeklenebilir hale getirir.

Hizmet ve Çözümlerimiz İçin