FlexApp360, Her Sektöre Uygun Bulut Çözümlerini Portföyüne EklediFlexApp360 Hakkında


FlexApp360, bulut hizmetleriyle işletmelere ölçeklenebilirlik ve verimlilik avantajı sağlarken, aynı zamanda maliyetleri de optimize etmelerine yardımcı olan, geleneksel altyapı yatırımlarına kıyasla daha düşük maliyetlerle işletmelerin ihtiyaçlarına yanıt veren bulut tabanlı çözümler sunan bir dijital ekosistemdir. Bu da işletmelere rekabet avantajı sağlayarak, kaynaklarını daha etkin bir şekilde kullanmalarına imkân tanımaktadır.

FlexApp360, bulut tabanlı altyapısı sayesinde verilerin güvenli bir şekilde depolanmasını ve korunmasını sağlamaktadır. İşletmeler, hassas verilerini güvenle saklayabilir ve gizlilikle ilgili endişeleri en aza indirerek müşteri memnuniyetini maksimuma çıkarmaktadır.


Kurucular FlexApp360’ı Anlatıyor

Her sektörünün ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde bir bulut çözümünü geliştirdiklerini belirten FlexApp360 Genel Müdürü Gürkan Dıragat, "Yüksek performans gerektiren uygulama ve işlemlerden siber güvenliğe, felaket kurtarma hizmetlerinden iş sürekliliğine kadar bir dizi avantaj sunuyoruz. Bu bulut çözümümüz sayesinde işletmeler, dijital dönüşüm süreçlerinde ihtiyaç duydukları teknolojiye FlexApp360 altyapısı ile erişebiliyor. Donanım, yazılım, güvenlik, ağ ve yönetilen hizmet alanlarında uzmanlaşmış ekibimizin hazırladığı ve sürekli olarak geliştirdiği teknolojimiz maksimum performans ve verimlilik sağlıyor. Bu sayede işletmeler, FlexApp360 ile başarı hikayelerine bir yenisini daha ekleyebilecek" dedi.

Yazılım Lideri

FlexApp360'ın yeni nesil yerelleştirilmiş hibrit bulut platformunun dijital dönüşüm için gerekli tüm hizmetleri sunduğunu belirten IT Direktörü Kadir Önder, "Sektörün kolayca erişebileceği, iş uygulamalarının merkezinde bulunan bir bulut hayal ettik. Türkiye'nin tüm mevzuat gereksinimlerine uygun, özelleştirilmiş bir altyapı sunuyoruz. Türkiye'nin önde gelen şirketleriyle uzun yıllara dayanan iş birliğimiz ve sektöre özel deneyimimiz var. Türkiye'den çıkıp küresel düzeyde büyümeyi hedefliyoruz ve çeşitli sektörlerdeki iş ortaklarımızın da bu büyümeye paralel olarak genişlemesini istiyoruz.

Sunduğumuz çözümler, ödeme kolaylığı ve sözleşme avantajlarıyla birleşerek, hızlı değişen sektörler için önemli bir fırsat sunuyor. Çözüm odaklı yaklaşımımız, uzman ekibimiz ve sağladığımız güven ile her sektörün hızlı dönüşümünde önemli bir çözüm ortağı olma hedefimiz doğrultusunda ilerlemekteyiz" dedi.


Hizmet ve Çözümlerimiz İçin