Platform as a ServicePaaS Bulut Teknolojisinin Avantajlarına Yakından Bakın


FlexApp360 PaaS altyapının yanı sıra ara yazılım (middleware), geliştirme araçları, iş zekası hizmetleri, veri tabanı yönetimi, sistem yönetimi ve güvenliğe yönelik çözümleri de kapsayan geniş bir envanteri işletmenizin ihtiyaç duyduğu kaynaklar ölçeğinde yapılandırmanız olanak tanır

FlexApp360 PaaS, kapsamlı sistem yönetim bilgisi gerektirmeyen merkezi bir geliştirme ortamı sunar. Bu sayede geliştiricilerin lokal cihazlarında herhangi bir geliştirme ortamı oluşturmaları gerekmez. Üstelik geliştiriciler dünyanın hangi coğrafyasında olursa olsun, internet olan her yerden kolaylıkla PaaS envanterine erişim sağlanabilir.FlexApp360 PaaS, geliştirme ortamınızı kurarken altyapı yapılandırma ve güncelleme süreçlerine ihtiyaç duymaz. Tüm geliştirme ortamı sizin tercih ettiğiniz bileşenlerle oluşturulur ve bu sayede işgücü maliyetiniz başta olmak üzere donanım yapılandırma ve barındırma maliyetlerinden önemli ölçüde tasarruf etmenize yardımcı olur.

FlexApp360 PaaS servisi ile birden fazla geliştirici aynı geliştirme projesi üzerinde çalışırken iş akışlarını kolaylaştırabileceğiniz esnek bir geliştirme ortamı sunar. Bu sayede farklı lokasyonlarda dahi olsa tüm proje paydaşları aynı anda geliştirme ortamına erişebilir ve birlikte çalışabilirler.
Uygulama Geliştirmede Sınırları Aşın

FlexApp360 PaaS Servisi, uygulama geliştirme süreçlerinizi kolaylaştıran, yapılandırma ihtiyacını ortadan kaldıran ve pratik bir uygulama geliştirme platformu sunar.

Neden FlexApp360

Platform as a Service?

Bu hizmet sayesinde işinize verimlilik ve hız kazandırabilirsiniz. FlexApp360 PaaS servisleri, çok kullanıcılı geliştirme ortamları oluşturmanıza olanak tanır. Böylece, ekip çalışmalarınızı daha verimli bir şekilde yönetebilir ve geliştirme süreçlerinizi hızlandırabilirsiniz.


Ayrıca, FlexApp360 PaaS, size özel altyapı üzerinde dilediğiniz yazılım mimarileriyle çalışmanıza olanak sağlar. Bu sayede, projenize en uygun teknolojileri seçebilir ve kodlama sürelerinizi minimuma indirebilirsiniz. Önceden yapılandırılmış hizmetler ve araçlar sayesinde geliştirme sürecinizi daha verimli ve pratik hale getirebilirsiniz.

Platform as a Service

Uygulama ve Kullanım Alanları

Fintech Dünyasına Esneklik ve İnovasyon
Fintech firmaları için, hızla değişen finansal piyasalara hizmet etmek ve ödeme sistemleri çözümleri sunmak önemlidir. FlexApp360 olarak, bu dinamik sektöre uyum sağlamanızı kolaylaştıran esnek geliştirme ve dağıtım ortamları sunuyoruz.

Sigorta Teknolojilerinin Gücü
Insuretech firmaları, çoklu veri sağlayıcılarını orkestre ederek anlık provizyonlama servisleri sunar. FlexApp360 olarak, sigorta teknolojilerinin gerektirdiği sürekli entegrasyon geliştirmelerine destek sağlayarak, bu sektörde başarılı bir şekilde ilerlemenizi sağlıyoruz.

Akıllı Perakendecilik Uygulamaları
Perakende sektöründe akıllı çözümler sunmak isteyen işletmeler için SAP Hybris Commerce ile uygulama geliştirebilirsiniz. Ürün içerik ve kataloglarınızı kolayca hazırlamak için ise SAP'nin sunduğu PCM'yi kullanabilirsiniz. FlexApp360 ile perakende satış ağınızı yönetmeniz daha etkili ve verimli hale gelecektir.

Üretkenlik Odaklı Yazılım Geliştirme
Yazılım geliştirme şirketleri için, üretim verimliliğini artırmak ve dağıtık ekiplerin tek noktadan geliştirme yapmasını sağlamak önemlidir. FlexApp360 olarak, yazılım projelerinizin daha verimli ve koordineli bir şekilde yürütülmesine yardımcı oluyoruz.

Eş Zamanlı İşbirliği ve Verimlilik
Geliştirme, operasyon ve güvenlik ekiplerinin eş zamanlı olarak projeler geliştirmeleri, DevOps ve SecOps yaklaşımlarıyla daha verimli bir şekilde mümkün olur. FlexApp360 ile bu ekiplerin uyumlu çalışmasını sağlayarak, projelerinizi daha hızlı ve güvenli bir şekilde hayata geçirebilirsiniz.


Hizmet ve Çözümlerimiz İçin