Database as a ServiceFlexApp360 Database as a Service'ın Avantajlarına Yakından Bakın


FlexApp360 Database as a Service çözümü ile işletmeniz sadece tükettiği kaynaklar için ödeme yapar. Bu nedenle, varsayımsal ihtiyaçlar için ek kapasite satın almanıza gerek kalmaz. İsteğe bağlı tedariğin olmadığı ve ölçeklenebilirliğin kısıtlandığı benzer bir kurum içi altyapı kurmaya kıyasla büyük işletmeler için oldukça uygun maliyetlidir ve ilk yatırım maliyeti yoktur.

FlexApp360 Database as a Service, daha kolay yönetim için MySQL, PostgreSQL, Redis, Mongo, TimeScale vb. açık kaynak kodlu farklı veri tabanlarını tek bir çatı altında birleştirir. Bu sayede değerli kaynakları, veri tabanı sistemlerini ve BT ortamını kurma ve yönetme gibi zaman alan görevleri ortadan kaldırarak değer elde etme süresini hızlandırmaya yardımcı olur.FlexApp360 Database as a Service çözümü, tek tıklamayla yama ve yükseltme seçenekleri sunar ve bu görevleri gerçekleştirmek için gereken adımları otomatikleştirir. Kullanıcılar, yükseltmeler yapılırken çalışmaya devam edebilir, böylece kullanıcı ve veri tabanı üretkenliği korunur. Sonuç olarak BT yöneticileri ve geliştiriciler daha önemli görevlere odaklanabilir.

Veri tabanı yönetiminin tüm yönleri; yapılandırma, sorun giderme, performans optimizasyonu, ince ayarlar, yükseltmeler, yedeklemeler, kurtarma/geri yükleme vb. tamamen FlexApp360 ekibi tarafından yönetilir.Bulutta Özgürlük

Database as a Service, veri tabanı iş yüklerinizi geleneksel olarak veya bir hizmet olarak çalıştırmanız için size büyük esneklik sunar. Bulut veri tabanı ile geleneksel veri tabanı tartışmasında hangi yolu seçeceğiniz, karşılaştığınız zorluklara ve işiniz için neyin en önemli olduğuna bağlı olacaktır.

Neden FlexApp360

Database as a Service?

Standart veri tabanı ve altyapı yönetimi görevlerinin çoğunu kaldıran bir hizmet arıyorsanız, bulut veri tabanlarının avantajlarından yararlanmak için çok çeşitli seçeneklere ve bulut sağlayıcılarına sahipsiniz. Veri tabanınız için daha yüksek düzeyde uyarlanabilirlik, ölçeklenebilirlik, koruma ve denetim önemliyse, bulut veri tabanı için yönetilen depolama büyük olasılıkla en iyi seçim olacaktır.


DBaaS, çeşitli bulut ve yerel geliştirme ortamlarını aynı panel üzerinden eşzamanlı olarak yönetmenize olanak tanır. Bu sayede, zaman alan iş yüklerini ortadan kaldırır ve yazılım geliştirme sürecinizi hızlandırır.


Database as a Service

Uygulama ve Kullanım Alanları

Verimli Kaynak Yönetimi
Birden fazla ortamda eş zamanlı çalışan veri tabanlarını, minimum müdahaleyle tek bir ekrandan yönetebilirsiniz. FlexApp360, veri tabanlarınızın kaynaklarını en iyi şekilde kullanmanıza yardımcı olur.

Sürekli Performans İyileştirmeleri
Veri tabanlarınızın performansını sürekli olarak optimize ederiz. Otomatik performans tavsiye aracımız, veri tabanlarınızı izler ve iyileştirmeler önererek işlerinizi daha hızlı ve daha verimli hale getirir.

Maliyetleri Kontrol Altında Tutma
FlexApp360 ile lisanslı ürünlerden açık kaynak kodlu veri tabanlarına geçişiniz kolaylaşır, böylece maliyetleri düşürebilirsiniz.

Detaylı Raporlama ve İzleme
Veri tabanlarına ait metrikleri izleme araçlarıyla takip ederek, detaylı raporlama ve izleme yapabilirsiniz. İhtiyaca uygun raporlarla denetim ve operasyonel süreçlerinizi destekleriz.

Esneklik ve Güvenlik Bir Arada
Kullanıcılarımız, iş yüklerini kolayca ölçeklendirebilir ve ihtiyaca yönelik hızlı depolama ve bilgi işlem kapasitesi ekleyebilir. Aynı zamanda veri tabanlarınızın güvenliğini artırarak, hassas verileri şifreleme ve çoklu güvenlik katmanları ile koruyabilirsiniz.

Otomasyon ile Veri Tabanı Yönetimi
Tekrarlayan görevleri otomatikleştirerek kaynak israfını en aza indiririz. FlexApp360, veri tabanlarınızın otomasyonunu sağlayarak iş süreçlerinizi daha verimli hale getirir ve zaman kazandırır.
FlexApp360 ile veri tabanlarınızı tek platformda optimize ederek, kaynakları verimli kullanabilir, maliyetleri düşürebilir ve güvenliğinizi artırabilirsiniz.


Hizmet ve Çözümlerimiz İçin